Hakkımızda

Azor olarak firmaları ve departmanları harekete geçirmeyi amaçlıyor ve onları konfor alanlarının dışındaki yeni değerlerle buluşturma tutkusuyla çalışıyoruz. Hayata geçirdiğimiz her işimizde insan odaklı ve multidisipliner yaklaşımımızla fark yaratmayı hedefliyoruz.

2014 yılından bu yana yönetim, strateji, marka ve insan alanlarında 150’nin üzerinde projenin hayata geçebilmesi için sürdürülebilir bir zemin hazırladık. Direkt ve/veya dolaylı olarak 200.000’den fazla insanın hayatına etki ettik.

 

Azor olarak, hayatın paylaştıkça güzelleşeceğine inanıyoruz.

 

Her yıl mali kazancımızın minimum %5’i ile eğitim ve çevre alanlarına destek oluyoruz.
Bugüne kadar TEGV aracılığıyla 200 çocuğumuzun eğitimine katkıda bulunduk.
TEMA Vakfı aracılığıyla da 1.810 adet fidan bağışında bulunduk.

 

Emre Başkan

Emre Başkan

Azor Brand & People Solutions Kurucusu, Öğretim Görevlisi, Konuşmacı

2004 yılında Bilkent Üniversitesi’ni yüksek onur derecesiyle bitirdi. Kurumsal kariyeri boyunca finans, iç denetim, iş geliştirme, insan kaynakları, satış ve pazarlama alanlarında çalıştı. 2012 yılında ise Sabancı-M.I.T. ortaklığı ile yürütülen Executive MBA programını tamamladı. Program dahilinde M.I.T. Boston’da Global Leadership and Innovation programına katıldı.

Diğer yandan Emre bir deniz tutkunu. 5 sene lisanslı sporcu olarak yelken yarışlarına katıldı ve 2013 yılında 3 kişilik bir ekiple Atlantik Okyanusu’nu geçti.

Bu seyahatten sonra 2014 yılında Azor Brand & People Solutions adlı danışmanlık firmasını kurdu. Geliştirdiği COZMO® (Comfort Zone Model) ile kendisini, insanları ve firmaları konfor alanlarının dışına çıkarmaya ve onları harekete geçirmeye adadı.

Bahçeşehir Üniversitesi MBA Programı'nda öğretim görevlisi olan Emre, aynı zamanda bir TEDx konuşmacısı ve Speaker Agency vasıtasıyla çeşitli platformlarda konuşmalar yapmaya devam ediyor.

Ayrıca Galata Business Angels Mentor Clinic’te mentörlük yapmakta ve dijital, tarım gibi alanlarda çeşitli girişimleri bulunmakta.

 

Buşra Kasarcı

Buşra Kasarcı

Azor Brand & People Solutions, Danışman

İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde lisans eğitimini tamamladı. Bu süreçte cinsiyet eşitsizliği, kültürel incelemeler, kentsel dönüşüm, azınlık hakları ve çeşitli sivil toplum kuruluşları üzerine çalışmalar yapıp, çeşitli projelere gönüllü katılım sağladı. Eğitim hayatına İstanbul Bilgi Üniversitesi MBA programıyla hali hazırda devam etmektedir.

İnsanın davranış mekanizmaları ve marka oluşum süreçleri konularına yüksek ilgisi olan Buşra, satış, pazarlama, kurumsal iletişim ve editörlük alanında çeşitli sektörlerde çalışma şansı buldu. 2017’de Azor’a katılmasıyla birlikte farklı sektörlerde sayısız proje ve danışmanlık süreçlerinde yer aldı.