Blog

Türkiye İş Dünyası'nın Konfor Alanı Haritası Araştırması COVID-19 Odağı ile Yakında Başlıyor

09/07/2020

Bu sene 3.sünü düzenlediğimiz Türkiye İş Dünyası'nın Konfor Alanı Araştırması COVID-19 odağı ile çok yakında başlıyor. Bizi takipte kalın, araştırmamıza katılın, sesinizi Harvard Business Review Türkiye Kasım ayı sayısında duyuralım!

Devamını oku

Ahmet Kırtok ile VUCA Dünyası ve Konfor Alanı İlişkisini Konuştuk

25/06/2020

Kurucumuz Emre Başkan, Ahmet Kırtok ile VUCA Dünyası ve konfor alanı ilişkisi üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

Devamını oku

Colgate-Palmolive ile VUCA Dünyası'nda Bilişsel Farkındalık Webinarı

18/06/2020

Colgate-Palmolive ailesinin yüksek katılımıyla gerçekleşen webinarımızda bir VUCA örneği olan pandemi sürecini geliştirdiğimiz bilişsel farkındalıkla yorumladık.

Devamını oku

Coca-Cola İçecek İle Pandemi Sonrasındaki İnsana Odaklandık

11/06/2020

Haziran ayında, Coca-Cola İçecek (CCI) çalışanlarıyla beraberdik. Eğitim partneri olduğumuz Sabancı EDU tarafından organize edilen webinarımızda pandemi sonrası dönemde bizleri nelerin beklediğini "insan odaklı" bir mercekten inceledik.

Devamını oku

Anadolu Efes ile Pandemi Döneminde Müşteri Odaklılık Eğitimimizi Gerçekleştirdik

04/06/2020

Anadolu Efes MDD ekibi ile Pandemi Döneminde Müşteri Odaklılık eğitimlerimizi gerçekleştirdik. Amacımız insan odaklı bir yaklaşımla bu kavrama yeni, düşündürücü, sorgulatıcı, bilimsel ama hızla hayata geçirilebilecek boyutlar katmaktı.

Devamını oku

İş Hayatının Geleceği ve Konfor Alanı Perspektifi

28/05/2020

Kurucumuz Emre Başkan ve Workinlot kurucu ortağı Atilla Erel iş hayatının geleceği ve konfor alanı perspektifi hakkında keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

Devamını oku

Webinar: VUCA Dünyası'nda Güven Ortamı Yaratmak ve İnsanı Odağa Koymak

14/05/2020

Pandemi döneminde gündeme gelen evden çalışma süreçleri nedeniyle, eğitim ortağı olduğumuz Sabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi  (Sabancı EDU) MoodUp webinar serisini hayata geçirdi. Alanında uzman ve önemli isimlerin yer aldığı serinin ilk oturumunda kurucumuz Emre Başkan VUCA Dünyası'nda Güven Ortamı Yaratmak ve İnsanı Odağa Koymak başlıklı sunumuyla "sanal sahnedeydi".

Devamını oku

Comfort Zone Model® for Business Bugünler İçin Var!

06/05/2020

Bugün tüm kurumlar konfor alanlarının dışına çıkmak zorunda kaldı... Yine de içiniz rahat olsun; Comfort Zone Model for Business bugünler için var!

Devamını oku

Online Eğitim: Belirsizlik Ortamında İnsan ve Yönetimi

30/04/2020

Pandemi süreci, insanı anlamadan belirsizlik ortamını yönetebilmenin ne kadar zor olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. Bu kapsamda geliştirdiğimiz ve pandemi sürecinin gerçeklerini baz alan Belirsizlik Ortamında İnsan ve Yönetimi başlıklı online eğitimimizi Anadolu Grubu CFO'ları ile iki ayrı oturumda gerçekleştirdik. Neler mi konuştuk?

Devamını oku

Teşekkürler Türkiye: İş Dünyasının İlk Konfor Alanı Araştırması HBR Türkiye'de 1 Numara!

16/04/2020

Sizlerin yoğun ilgisi sayesinde, iş dünyasının ilk konfor alanı araştırması olma özelliğini taşıyan çalışmamız HBR Türkiye'de Organizasyonları Yönetme başlığı altında gelmiş geçmiş en çok okunan makale oldu.

Devamını oku