Teşekkürler Türkiye: İş Dünyasının İlk Konfor Alanı Araştırması HBR Türkiye'de 1 Numara!

Teşekkürler Türkiye: İş Dünyasının İlk Konfor Alanı Araştırması HBR Türkiye'de 1 Numara!

16/04/2020 | Azor Brand & People Solutions
Tahmini Okunma Süresi: | Kelime

2018 yılında gerçekleştirdiğimiz ve iş dünyasının ilk konfor alanı araştırması olma özelliğini taşıyan çalışmamız HBR Türkiye'de Organizasyonları Yönetme başlığı altında gelmiş geçmiş en çok okunan makale oldu.

2018'deki ekonomik kriz, bugünlerde tecrübe ettiğimiz pandemi günleri ve post-corona dönemine dair beklentiler konfor alanı kavramının iş dünyası için ne kadar önemli olduğunu tekrar gündeme getirdi. Yaptığımız çalışmalar bizlere bu yöndeki bilincin daha da artacağını gösteriyor.

2018 yılı araştırma raporumuza ulaşmak için bu linki tıklayabilirsiniz.

2019 yılında gerçekleştirdiğimiz ve ekonomik kriz sonrasındaki sürece odaklanan araştırma raporumuza da buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal mesafenin minimuma indiği bu günlerde bizlere gösterdiğiniz yüksek ilgi bitmeyen heyecanımıza heyecan katar nitelikte.

Bir haberimiz daha var! Sayenizde hızla artan motivasyonumuzla yeni döneme çok hızlı şekilde adapte olduk. Azor olarak, post-corona dönemine hazırlıklı girebilmeniz için kurumlarınızı harekete geçirecek, çalışanlarınızı performans alanına çekecek ve değişime, dönüşüme adaptasyon süreçlerini hızlandıracak çalışmalarımızı online platforma taşıdık

Gönülden teşekkürlerimizle Türkiye!

Azor Brand & People Solutions