Danışmanlık Modelimiz Cozmo® Uluslararası Arena'da

Danışmanlık Modelimiz Cozmo® Uluslararası Arena'da

14/11/2019 | Azor Brand & People Solutions
Tahmini Okunma Süresi: | Kelime

Biz, Azor olarak dünyayı konfor alanlarının dışına çıkma cesareti gösterebilen insanların ve kurumların değiştirebileceğine inanırız. Bu yolda da strateji, marka, insan yönetimi ve yönetim danışmanlığı alanlarında gerçekleştirdiğimiz her projede Cozmo®'yu (Comfort Zone Model for Business) kullanırız. Bu sayede, sadece kağıt üzerinde kalmayan ve hayata geçen projeler geliştiririz.

Cozmo®, özet olarak nörobilim, konfor alanı psikolojisi ve VUCA Dünyası kavramlarını baz alır ve insana odaklanır. Kurumların stratejilerini hayata geçirenler de, pazardaki markaları satın alanların da insan olduğunu düşündüğümüzde, modelimiz sayesinde hem yönetim hem de pazarlama alanında benzersiz projelere imza atabiliyoruz. 

Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün hiç aklımızdan çıkaramadığımız bir sözü var: "Yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak." Bir 10 Kasım'ı daha geride bırakırken, geliştirdiğimiz yönetim danışmanlığı modelimiz Cozmo®'nun uluslararası kurumlarca tescillenmiş olmasının gururunu ve heyecanını sizlerle paylaşmak isteriz. Ülkemizde geliştirilen ve tamamen bilimsel tabana oturtulan bu ürünümüz yeni ufuklara doğru yelken açacak.

Bu süreçte bizlere inanan ve güvenen sayısız kuruma ve markaya sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Hep birlikte, her zaman daha iyiye.

Azor Brand & People Solutions