Türkiye İş Dünyası'nın Konfor Alanı Haritası Araştırması COVID-19 Odağı ile Yakında Başlıyor

Türkiye İş Dünyası'nın Konfor Alanı Haritası Araştırması COVID-19 Odağı ile Yakında Başlıyor

09/07/2020 | Azor Brand & People Solutions
Tahmini Okunma Süresi: | Kelime

Bu sene hep beraber, daha önce eşini benzerini görmediğimiz bir süreç yaşıyoruz. Hem de 2018 yılında tecrübe ettiğimiz ekonomik krizin hemen sonrasında...

Bir anda ortaya çıkan COVID-19 salgını tüm alışkanlıklarımızı değiştirmekle kalmadı, bize VUCA Dünyası'nın ne olduğunu hiç unutmayacağımız şekilde hatırlattı.

Ve şimdi zaman, toparlanma zamanı...

Biz de Azor olarak bu sürece, bu sene 3.sünü gerçekleştireceğimiz araştırmamızla destek olacağız.

TÜRKİYE İŞ DÜNYASININ KONFOR ALANI HARİTASI 2020 ARAŞTIRMASI

Gelecek günlerde başlayacak araştırmamız COVID-19 sürecini de odağa alarak özgün yapısıyla iş dünyasına önemli ipuçları sunmayı amaçlıyor.

Hayatımızda değişim hiç bitmiyor. Değişim/dönüşüm ise adaptasyonu gerektiriyor. Yeni bir şeye, bir duruma adapte olmak ise eski alışkanlıklarımızı unutup yeni yöntemler geliştirmemiz anlamına geliyor. Yani, değişim her iş insanını konfor alanlarının dışına çıkmak durumunda bırakıyor. Ve adaptasyon bu çemberin dışında gerçekleşiyor.

Değişim ve adaptasyon süreçlerini bilimsel bazda ele aldığımız ve uluslararası tescile sahip Comfort Zone Model® for Business ışığında irdelediğimiz araştırmamız, toparlanma ve yeni normale adaptasyon sürecinde çalışanların nelere ihtiyaç duyduğunu net şekilde ortaya koyacak. Önümüzü görmekte zorlandığımız bu dönemde kurumlarımıza ve yöneticilerimize ışık tutmayı amaçladığımız araştırmamız her sene olduğu gibi Harvard Business Review Türkiye Kasım ayı sayısında yayımlanacak.

Gelecek günlerde başlatacağımız çalışmamızın anket linkini hem websitemizden hem de sosyal medya hesaplarımızdan paylaşacağız. Sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız.

Arzu ederseniz ilgili tarihe kadar, Harvard Business Review Türkiye'de yayımlanan 2018 ve 2019 yılı araştırma raporlarımızı da inceleyebilirsiniz.

Bizi izlemeye devam edin.

Azor Brand & People Solutions